studio-obsession.pl

Blog tematyczny o dekoracji wnętrz, ogrodów i nie tylko

DekoracjeInspiracjeWnętrza

Ściana ze zdjęciami w salonie – czy to dobry pomysł?

Ściana ze zdjęciami w salonie – czy to dobry pomysł?

Salon to bardzo ważne pomieszczenie, dlatego też dobrze jest je odpowiednio ozdobić. Świetnym pomysłem jest użycie ramek na zdjęcia, które będą przypominały wspólne i szczęśliwe momenty.

Ściana ze zdjęciami w salonie – upiększ swoje wnętrze

Fantastycznym pomysłem jest wykorzystanie ściany w salonie, gdyż można na niej powiesić różnego rodzaju ramki. Co ważne, ramki są dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach, przez co świetnie dopasuje się je do wystroju, jaki jest w pomieszczeniu. Dobrze jest też dodać, że ramki na zdjęcia są łatwe w montażu, co sprawia, iż można je samodzielnie umieścić na ścianie. Warto wspomnieć, iż ozdoby w postaci zdjęć w salonie powodują również to, że pokój ten staje się niesamowicie przytulny i przyjazny, a goście, którzy przychodzą w odwiedziny, mogą od razu pooglądać ozdoby.

Zdjęcia na ścianie – inspiracje

Galeria zdjęć na ścianie może być ułożona w różne wzory, w zależności od tego, jakie ramki się wcześniej wybrało w sklepie. Często wybierane są ramki na zdjęcia w kształcie kwadratu, koła czy też serca. Wybierając ramki, należy pamiętać również o tym, by dobrać je pod względem kolorów, dzięki czemu fantastycznie dopasują się do wystroju, jaki ma się w salonie. Dobrze jest też dodać, że zdjęcia na ścianie inspiracje można bez problemu czerpać z różnych stron dekoracyjnych, które są ogólnodostępne w Internecie. Tym sposobem będzie można znakomicie udekorować salon tak, by był jednocześnie nowoczesny i przytulny. Co ważne, to dekoracje te bez problemu da się zdjąć w każdej chwili.

Gdzie można kupić ramki na zdjęcia?

Obecnie jest sporo miejsc, w których można kupić ramki na zdjęcia, które będą ozdabiały salon. Świetnym miejscem okazują się sklepy z akcesoriami gospodarstwa domowego. Co ważne, są to sklepy, które działają zarówno internetowo, jak i stacjonarnie. Dzięki temu jest wiele możliwości wyboru różnych kształtów i kolorów ramek, przez co idealnie się je dopasuje do wystroju. Warto też dodać, że ramki na zdjęcia, które są kupione w sklepie online, mogą być w dużo niższej cenie niż te dostępne w stacjonarnym sklepie. Dodatkowo też w tego rodzaju sklepach można od razu wybrać ramki z odpowiednim zawieszeniem, co sprawi, iż będzie się, dało z nich korzystać na wszystkich rodzajach ścian. Ceny za ramki na zdjęcia różnią się od siebie przede wszystkim od tego, z jakiego materiału zostały zrobione oraz od wielkości i kształtu. Warto też wspomnieć, że są personalizowane ramki na zdjęcia, dzięki czemu są one także świetnym pomysłem na prezent urodzinowy lub świąteczny.

Dobrze jest też dodać, że ramki na zdjęcia, które będą wisiały w salonie, powinny być także odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Warto zatem pomyśleć nad antyramą, która znakomicie będzie chroniła zdjęcia przed zniszczeniem. Tym sposobem można używać tego rodzaju dekoracji przez wiele sezonów. Co więcej, bez problemu można je zmieniać tak, by do pomieszczenia nie wkradła się rutyna i są dostępne w sklepach tematyczne ramki na zdjęcia na przykład z motywem świątecznym.

Udostępnij