Stylizacja Rzęs - Ruda Śląska

STYLIZACJA RZĘS

 

Przedłużanie rzęs nadaje oczom wyrazistości, optycznie je powiększa oraz zapewnia uwodzicielskie spojrzenie. Po zabiegu rzęsy są wydłużone, pogrubione, podkręcone i posiadają intensywny kolor.

 

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonywany jest na stole kosmetycznym przy zamkniętych oczach i trwa ok. 1,5 godziny.

 

Na każde oko aplikuje się ok. 80-100 rzęs. Za pomocą specjalnych pęset do każdej naturalnej rzęsy przyklejana jest rzęsa sztuczna. Na koniec rzęsy są rozczesywane i nadaje się im odpowiedni kształt i wygląd. Aplikacji sztucznych rzęs jest bezbolesna i dobrze wykonania nie wpływa negatywnie na stan powiek i naturalnych rzęs.

 

Aby utrzymać spektakularny efekt przedłużone rzęsy należy uzupełniać co 4–6 tygodni, ponieważ wypadają razem z naturalnymi rzęsami (żywotność naturalnej rzęsy ok. 6tyg.).

 

Oprócz oczywistych zalet w postaci pięknego i wyrazistego spojrzenia, przedłużanie rzęs ma też inne plusy. Przede wszystkim sztuczne rzęsy zakładane metodą 1:1 lub 2:1 w niczym nas nie ograniczają. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Niezaprzeczalną zaletą jest również oszczędność czasu przy codziennym makijażu.

 

 

Semipermanentny zabieg tuszowania rzęs wykonywany jest tylko przez wykwalifikowanych profesjonalistów. Ma wielką przewagę nad tradycyjnym tuszem do rzęs. Jego efekt utrzymuje się przez 3-4 tygodni. Bezpiecznie pokrywa i podkręca rzęsy, równocześnie dodając objętość, długość i głęboki, ciemny aksamitny kolor.

 

Zabieg semi-permanentnego tuszowania rzęs polega na nałożeniu na naturalne rzęsy Klientki trwałego tuszu, który po wyschnięciu staje się wodoodporny. Jego zaletą jest również wysoka jakość składników, zapewniających lekkość i elastyczność preparatu już po nałożeniu.

 

Lifting rzęs zabieg do trwałego modelowania rzęs FALL IN THE VOLUME przeznaczony do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs.

Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach.
Zabieg trwa około 30-50 minut, jego efekt jest widoczny przez około 6 tygodni.
Efekt to podkrecone, czarne rzesy jak przemalowane cienką warstwą tuszu. Elastyczne, błyszczące i absolutnie nie zniszczone.