Makijaż permanentny i wizaż - Ruda Śląska

MAKIJAŻ PERMANENTNY I WIZAŻ

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny, czyli stały. Polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich atestowanych pigmentów, które z czasem utleniają się i ścierają, wraz z obumieraniem naskórka. Makijaż ten wykonuje się głównie na brwiach, powiekach (kreski) i ustach (kontur, cieniowanie, wypełnienie).

 

Polecamy makijaż: 

- brwi metodą tradycyjną - efekt jak henna brwi; utrzymuje się od 3 do 6 lat; po zagojeniu często nie wymaga dopigmentowania lub wykonuje się jedno dopigmentowanie,

- brwi metodą piórkową - polega na osiągnięciu optycznego efektu włosków; utrzymuje się od 6 miesięcy do max 3 lat; po zagojeniu wymaga min. jednego dopigmentowania,

- kreski na powiekach górnych lub dolnych – efekt optycznego zagęszczenia rzęs w kolorze czarnym, grafitowym lub brązie; efekt utrzymuje się od 2 do 6 lat; po zagojeniu rzadko wymaga dopigmentowania,

- usta - kontur, kontur z cieniowaniem, kontur z wypełnieniem; można osiągnąć efekt powiększenia ust; czerwień wargowa słabo przyjmuje pigment z czym związana jest konieczność zastosowania dość intensywnych barw aby po zagojeniu makijaż był widoczny; efekt utrzymuje się maksymalnie do 3 lat; często wymaga co najmniej 2 dopigmentowań po zagojeniu.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są sterylnymi igłmi z zachowaniem szczególnej higieny. Usługi dokonuje się po przeprowadzeniu konsultacji i wyeliminowaniu wszelkich przeciwskazań. Skórę przed zabiegiem znieczula się maścią. Jeśli klientka odczuwa dyskomfort znieczulamy dodatkowo w trakcie zabiegu.

 

Dzięki makijażowi permanentnemu każda kobieta może czuć się komfortowo na basenie, siłowni i wszędzie tam, gdzie zwyczajny make-up się nie sprawdza.

 
WIZAŻ

Każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, iż nasz wygląd zewnętrzny a zarazem precyzyjny makijaż często jest naszą wizytówką. Zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje mogą Panie skorzystać z naszej pomocy w doborze i wykonaniu odpowiedniego make-upu.

 

Wykonujemy makijaże okazjonalne (dzienne, wieczorowe), ślubne, artystyczne (fotograficzny, awangardowy, bodypainting).

 

 

Mogą Państwo również skorzystać z organizacji sesji zdjęciowych wraz z przygotowaniem make-upu do zdjęć, robiąc tym samym prezent komuś bliskiemu. Zdjęcia takie są też wspaniałą pamiątką.